Obřady

top_page_ornament

Obřad

Na místě kde si řeknete své „ano“ také velmi záleží. Měla by to být krásná, romantická vzpomínka. Už se nemusíte brát jen na příslušném úřadě, stále více jsou oblíbené obřady pod širým nebem, v zahradách, zámcích či hradech.

U nás vás může oddat místní matrika, tel: 257 960 009, nebo na požádání předáme kontakty na oddávající z Apoštolské církve, ti vám připraví obřad na míru. (A to dokonce bez nutnosti vstupu do církve, či povinných hodin katechismu. Příspěvek oddávajícímu je dobrovolný.)

Nabízíme uspořádání svatebního obřadu u nás na zahradě. Připravíme:

  • svatební altánek 4x4m zdobený dle vybrané barvy mašlemi, tylem
  • 6x židle s bílým potahem a mašlí
  • stůl na podpisy s dlouhým ubrusem

Doporučená místa pro krásné obřady v okolí:

Městský úřad Hostivice se nachází pouhých 5 km od Jinočan. Obřadní místnost je v bývalém zámečku, opravdu krásné prostory, vysoké stropy, malby na stěnách, před „zámečkem“ je park kde můžete pořídit krásné fotky… Tel: 220 397 126, 120 http://www.hostivice.cz

Obřadní síň na hradě Karlštejn, který je od nás vzdálen cca 16km. Obřady se konají v prostorách budovy na 1. nádvoří. Síň je dobře přístupná přímo z nádvoří po 8 schodech dolů. Svatebčanům je umožněno přijet auty k tzv. hornímu parkovišti a dvě auta mohou přijet až před 2. hradní bránu ( asi 50m od obřadní síně).

Kapacita síně je max. 45 svatebčanů. Cena pro občany ČR – 9000,- Kč, tel: 311 681 213

Přímo v Jinočanech na náměstí ( ze směru od nás za rybníkem, cca 100m), právě nedávno nově zrekonstruovali místní kapličku. Do kaple se vejde cca 35 osob, v letním období se dá jedna část úplně otevřít a je možné pojmout více osob. Obec Jinočany, tel: +420 257 960 009