Vinný lístek

 

Rozlévaná vína

0,2l
Bílé víno, suché
60,-Kč
0,2l
Červené víno, suché
60,-Kč

 

Exkluzivní vína

0,75l

PRIMITIVO – Puglia I.G.P. Italské červené

490,-Kč

Silné, karmínové víno, které připomíná silné sluce v Apulii, odkud tyto hrozny pocházejí. Chutná po červených bobulích, víno je nefiltrované.

0,75l
Ryzlink Vlašský, víno s přívlastkem pozdní sběr, sklizeň hroznů 2016, bílé, suché
420,-Kč

Víno nazlátlé barvy se zelenými odlesky, svěže pikantní, s příjemně zralým dojmem. Plněno vinohradníkem.

 

 

Bílá vína – Vinařství Krist

0,75l
Chardonnay
240,-Kč

Moravské zemské víno. Jiskrná zlatožlutá barva. Aroma koncentrované hroznové šťávy, přezrálých hroznů. Chuť je plná s dlouhým koncem a dlouhotrvající dochutí.

0,75l
Tramín červený
240,-Kč

Moravské zemské víno. Delikátní buket japonské růže. Oranžovo žlutá barva. V chuti najdeme med, zralé rozinky. Jedná se o neskromné víno, které uchvátí snad každého.

0,75l
Rulandské šedé
240,-Kč

Barva zralého citrónu s krásně zářivými odlesky. Chuť je intenzivní, s tóny tropického ovoce. Doporučujeme jej k těžším úpravám drůbeže a k dezertům.

 

Červená vína

0,75l
Merlot, vinařství Krist, Moravské zemské víno
240,-Kč

Toto víno má nezaměnitelnou vůni po třešních, borůvkách, švestkách a jemném koření. Chuť je hluboká a plná. Jedná se o dobře vyvážené víno.

0,75l
NERO D´AVOLA,L´Evrolaco
260,-Kč

Víno je vyrobeno z hroznů pocházejících z vinic v srdci Sicílie na kopci Caltanissetta v nadmořské výšce 450 metrů. Vinice leží na jílovitých půdách a jsou pěstovány podle organických a biologických postupů. Intenzivní jasně červená barva má vůni zralého a sladkého koření a ovoce, suché, harmonické.