Jídelní a nápojový lístek

top_page_ornament

 

Jídelní a nápojový lístek – Mlýnský domov

Jídelní a nápojový lístekJídelní a nápojový lístek

Vážení hosté,
je nám potěšením, představit Vám náš koncept. Připravujeme především poctivou českou kuchyni, používáme ty nejkvalitnější masa a i přes mediální tlak proti velkým jídelním lístkům, garantujeme naprostou čerstvost! Potraviny nakupujeme hlavně od českých firem a farmářů, ( jak je uvedeno v lístku).

Pizzy pečeme v Italské peci na dřevo, tady pak při výběru sýrů, uzenin a drcených rajčat preferujeme dovážené italské suroviny. Ochutnejte naše uzené, lososa, hovězí jazyk, nebo žebra, která jsou uzená v naší udírně klasickým způsobem našich předků. Žádné rychlosoli, konzervanty či přidaná aroma.

Restauraci provozujeme již 20 let, stále hledáme nové možnosti a trendy, zaměstnáváme pouze profesionály ve svém oboru, pravidelně jezdíme na školení obsluhy i managementu a zúčastňujeme se mnoha gastronomických seminářů. Jsme členy Asociace kuchařů a cukrářů, máme ocenění Czech specials i 5. Nejlepší svatební místo roku, chutnalo u nás i Zdeňkovi Pohlreichovi a “Ano, šéfe!”.

Jelikož máme mnohaleté zkušenosti s pořádáním, organizací i plánováním oslav, narozenin a svatebních hostin, víme co je pro Vás důležité. Naším cílem je, abyste si Váš den náležitě užili, rádi vzpomínali a často se vraceli. Můžete nám důvěřovat – jsme profesionálové!

Manželé Květa a Filip Szenkovi
s kolektivem restaurace.