Akce

Plánované akce u nás. Rezervujte si svá  místa včas. Možno na tel.:  257 960 420, nebo e-mail: mlynskydomov@seznam.cz

26. – 28. 5. PEČENÁ MASA       

Šťavnatý Rump steak s omáčkou z červeného vína a šalotky, Krkovice s ciderovou marinádou, Kuřecí křídla v BBQ marinádě, Flank steak, pečená žebra, koleno, Beefsteak a další. Speciální přílohy jako domácí chléb, steakové brambory s úžasnými dipy!

2. – 4. 6. Pro velký úspěch opakujeme: Bramborákový víkend

Připravujeme poctivé domácí bramboráky v tradiční úpravě s uzeným a kysaným zelím, ale také Romadur v bramboráku, vepřová panenka ve slanině a bramborákovém kabátku, nebo s pikantní kuřecí směsí. Nebude chybět pivní speciál na spláchnutí

Oblíbený RYBÍ VÍKEND který se bude konat 16. – 18. 6.

Přijďte ochutnat grilované čerstvé ryby, uzené filety, nebo úžasný rybí salát. Vybírat můžete z čerstvých ryb přímo na ledu v restauraci! Dle dostupnosti připravujeme: norský losos, mořský vlk, pstruh, makrela, pražma královská a tuňák. Vše doplněno vhodnými víny.

Domácí uzené dobroty 21. – 23. 7.

V naší udírně přímo na dřevě z ovocných stromů připravujeme uzená masa, bůček, lososa, pstruha, krkovici, panenku, žebra, či naše klobásy! Žádná umělá aromata, pravá chuť a postup, tak jak to dělali naši předci. Výrobky možno zakoupit i s sebou domů.

STEAKOVÁ MASA 4.- 6. 8.        

A je to tady! Náš šéfkuchař a majitel si pro Vás připravil to co nejvíce milujete! Pořádnou flákotu!   Chybět nebude TOMAHAWK STEAK,T- BONE STEAK, RIB- EYE STEAK, vyzrálé steaky, ty správné dipy, zelenina a další steakové přílohy!

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA LETNÍ TANEČNÍ VEČER!           

Pokud se rádi bavíte, milujete tanec, pohodovou muziku, letní atmosféru a dobré jídlo, určitě navštivte naši restauraci v sobotu 27.8.! Od 19,30 hodin bude připraven studený rautový stůl plný dobrot, DJ s dobrou náladou, parket, světla. To vše pouze za 259,- na osobu. Pro předem rezervované hosty – Welcome drink zdarma!  Těšíme se na všechny dobré lidičky!

DNY KDY BUDE V LÉTĚ PRO VEŘEJNOST ZAVŘENO:

V červenci  1. – 8.7., 16.7. 

V srpnu  16. – 20. 8.

V září  3.9. a 17. 9.

Rezervace na tel: 257 960 420, nebo e-mail: mlynskydomov@seznam.cz, www.mlynskydomov.cz